Про компанію

Діяльність з набору іноземних студентів здійснюється приватною компанією найменування якої є - Приватне підприємство «НРВ Ентерпрайз». Діяльність з набору осіб на навчання ґрунтується на договірних відносинах між компанією та Державним підприємством «Український центр міжнародної освіти» Міністерства освіти та науки України та рядом вищих навчальних закладів України.

Отже ПП «НРВ Ентерпрайз» є уповноваженою юридичною особою від Міністерства освіти та науки України, ряду вищих навчальних закладів України на представлення, популяризацію вищої освіти за кордоном та запрошення молодих людей на навчання до України.

Наша діяльність спрямована на надання допомоги Вам у виборі спеціальності, навчального закладу, який буде відповідати Вашим потребам та вимогам. Після цього ми встановлюємо контакти з обраним Вами навчальним закладом, надаємо йому Ваші освітні документи та документи, що посвідчують особу, для розгляду університетом та прийняття рішення щодо видачі запрошення на навчання, яке в подальшому поштовим зв’язком надсилаємо Вам.

Після отримання запрошення на навчання Ви маєте підстави для звернення до посольства України для отримання візи. Ми надамо повну інформацію щодо переліку документів, необхідних для подачі до посольства, та правильність їх заповнення.

У нас є налагоджені зв’язки з нашими іноземними компаньйонами у країнах Африки та Азії, які в разі потреби нададуть Вам поміч у проходженні етапу отримання візи.

Після отримання візи ми Вас очікуємо в Україні. Забезпечуємо зустріч в аеропорту та прибуття до університету.

Наступним етапом є здача вступного іспиту в університеті. До початку іспиту ми надамо всебічну допомогу у підготовці до іспиту. Після чого ви не будете мати ніяких труднощів у здачі іспиту. Ми гарантуємо Вам успішну здачу іспиту та без проблемне зарахування у число студентів обраного Вами навчального закладу.

Нарешті Ви є студентом. Навіть після цього ми Вас не покидаємо. Ми забезпечимо супровід в здійсненні оплати усіх необхідних платежів за навчання, поселимо у гуртожиток або сприятимемо у пошуку оренди приватного житла.

Як вимагає законодавство Ви пройдете необхідні медичні огляди та отримаєте медичний страховий поліс.

Одним із завершальних етапів це подача до міграційної служби пакету документів для отримання документу на тимчасове проживання.

В подальшому, як вимагає українське законодавство, кожен іноземець, який прибув на навчання до України, повинен пройти процедуру визнання його освітніх документів. Це доволі тривала процедура, але ми і в цьому Вам будемо сприяти та надавати усі консультації для успішного завершення процедури визнання документів та отримання відповідного сертифікату без якого навчальні заклади України не зможуть видати ніякий здобутий Вами уже в Україні ступінь освіти.

Поринувши у студентське життя та повсякденне життя в Україні ми все одно від Вас не відмовляємося та завжди готові Вам сприяти в усьому.

Під час та після навчання Ви маєте право на працевлаштування, тому тримайте з нами зв’язок і ми Вам розповімо про особливості працевлаштування та праці іноземців в Україні й надамо кваліфіковану допомогу в оформленні необхідних документів.

Крім цього, одним з видів діяльності компанії є надання юридичних послуг, тому завжди будемо раді надати якісну та кваліфіковану юридичну допомогу.

Поcлуги

 • Консультації щодо особливостей освітнього процесу в Україні.
 • Допомога в обранні майбутньої спеціальності та університету.
 • Отримання запрошення на навчання.
 • Інформація про отримання візи та забезпечення візовою підтримкою з боку Міністерства освіти і науки України.
 • Зустріч в аеропорту та супровід до місця знаходження вашого університету.
 • Підготовлення та гарантування успішної здачі вступних іспитів в обраному вами навчальному закладі.
 • Поселення у житло та сприяння у сплаті усіх необхідних платежів пов’язаних з навчанням, проживанням.
 • Забезпечення страховими договорами, наявність яких є обов’язковою для проживання в Україні.
 • Міграційний процес та отримання документу на тимчасове проживання в Україні.
 • Проходження обов’язкової процедури визнання документів про середню, професійну освіту, ступенів вищої освіти та наукових ступенів здобутих в іноземних закладах освіти у відповідності до Закону України «Про вищу освіту» та наказу Міністерства освіти науки України від 05.05.2015 року №504. (Повинна бути розпочата у перший місяць після прибуття до України).
 • Легалізація (проставлення Апостилю) освітніх документів, отриманих в Україні.
Mini logo